Chcę pomóc

Szanowni Państwo, zapraszamy do wspólnego wspierania naszych działań.

Jak możesz nam pomóc?

1,5 procent podatku.

DLACZEGO WASZ 1,5% JEST TAK WAŻNY?
1,5% podatku wspiera nasze działania przez cały rok. Daje pewność tego, że możemy prowadzić nasze długofalowe projekty takie jak: utrzymanie Muzeum Ryszarda Szurkowskiego, dbanie o miejsca pamięci, opłacenie kosztów związanych z tworzeniem imprez cykicznych. To bardzo duży zakres prac, w których zaangażowanych jest bardzo dużo osób, firm i instytucji, aby taka impreza była bezpieczna dla wszystkich uczestników rajdów.

Przekaż nam darowiznę

Dzięki wpłatom na działalność statutową Fundacji, realizujemy nasze działania przez cały rok!

Podobają Ci się nasze działania?

- Wpłać online przelewem bankowym: na cele statutowe
- Przelew / PayPal
- SWIFT/IBAN: Dane do wpłat poza terenem Polski
- Numer rachunku bankowego: 10109010140000000152865254

Warto wiedzieć również, że:

Wszelkie darowizny podlegają odpisom podatkowym:
- dla osób fizycznych limit do 6% od dochodu,
- dla osób prawnych limit do 10% od dochodu.

Podstawą do rozliczenia jest bankowy dowód wpłaty darowizny na konto Fundacji imienia RYSZARDA SZURKOWSKIEGO.
Jeżeli będą Państwo chcieli, oprócz bankowego dowodu wpłaty, uzyskać potwierdzenie dokonania wpłaty darowizny, ze strony Fundacji imienia RYSZARDA SZURKOWSKIEGO, prosimy o kontakt z Biurem Fundacji w Warszawie pod numerem telefonu: +48/22/ 836 15 30 lub mailowo: info@fundacja-ryszarda-szurkowskiego.pl

Bardzo dziękujemy za wsparcie!